Misyonumuz

Eski Bağımsız Devletler Topluluğundan ayrılan Baltık Ülkeler dahil olmak üzere, başta tüm Avrupa ülkeleri olmak üzere, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Orta Doğu, İsrail, Ürdün, Kuzey Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Orta Afrika ülkeleri, Çin’den, Tayland’dan, Güney Asya’dan Avusturalya’dan Güney Amerika’ya, Venezüella’dan Şili’ye, Brezilya’dan Arjantin’den, Kanada’dan ve Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar uzanan dünyanın büyük çoğunluğunu bizzat gezerek bilen ve görmüş olan şirket ortaklarının, hangi ülkede, hangi ürünün, en uygun fiyata alınıp-satıldığını doğrudan ürünün kaynağından itibaren birebir bilen insanlardır.

Fuba İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ortakları ve çalışanları için dünya adeta “global bir köy”  gibidir. O sebeple Fuba İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. yeryüzünde herhangi bir ülkede gereke üretimi ve gerekse imalatı ve gereke ticareti yapılan, gerek tarım ürünü, gerek sanayide kullanılan ham madde, gerekse, imalatta kullanılan sanayi ürünleri, gerekse plastik ürünler, dokuma tekstil alanında, gerekse bijuteri alanında, …..ve gerekse satışı yapılan her bir ürünü en uygun şekilde tedarik etmenin en hızlı yolunu bilen insanlardır.

Bu sebeple, şirketimizin politikası gereği, müşterilerine talep ettikleri ürünün fiyat ve kalite dengesine uygun olarak, taleplerine karşılık gelen en uygun olanını, bizzat kaynağından doğrudan tedarik etmeyi kendisine birinci ilke olarak benimsemiş ve bu prensibinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Yine 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, özellikle ihracat alanında da yurt içinde üretimi ve imalatı yapılan yerli ürünlerin dünyanın hangi ülkesinden talep edildiğini güncel bir şekilde takibini yapmaktadır. İhracata yönelik olarak çalışan imalatçıların yurtdışına açılmalarını temin etmektedir ve bu yolda her türlü lojistik desteğini sağlamaktadır. Bu açıdan da yerli üreticilerin ve bu yönde belirli malların ticaretini yapan tüccarların da yurtdışından talepte bulunan alıcıları da bir araya getirmektedir.

Bu konuda kendi mallarının yurtdışına satışının yapılmasını talep eden yerli üreticilerin de mallarını yurtdışına gerek ihracatını ve gerekse pazarlamasını da gayet pratik ve verimli bir şekilde yerine getirmektedir.